Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180


Meble/materace:

tel. 570 430 600

 

biuro@hydromasaze.com

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Sobota-do ustalenia

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Artykuły

Jak działają na nas olejki eteryczne?

2019-09-05 14:09:08
Jak działają na nas olejki eteryczne? - aromatherapy.jpg

Jak działają na nas olejki eteryczne?

Aromaterapia od lat uznawana jest za jedną z ciekawszych metod niwelowania napięcia mięśniowego czy nerwów. Olejki o zapachu ziół, kwiatów czy owoców działają bardzo silnie, przez co efekty ich stosowania zauważyć można już po pierwszym zabiegu. Naturalne kosmetyki mogą pomóc w leczeniu zmian skórnych, stanów depresyjnych, a nawet silnego stresu. W salonach SPA zabiegi z zakresu aromaterapii są dość kosztowne, więc warto korzystać z nich w domu. Już kilka kropli olejku dodane do wody sprawi, że wanna z hydromasażem czy kabina prysznicowa będzie wypełniała się fenomenalnym zapachem.

Sprawdzone sposoby na poprawę samopoczucia

2019-08-31 11:00:00
Sprawdzone sposoby na poprawę samopoczucia - dobre-samopoczucie.jpg

Sprawdzone sposoby na poprawę samopoczucia

 

Każdy z nas raz na jakiś czas zmaga się ze złym samopoczuciem. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele – dużo pracujemy, nie przykładamy wagi do diety, a na dodatek rzadko znajdujemy czas tylko dla siebie. Dobry nastrój łatwo jednak można przywrócić. Poniżej kilka patentów na to, by w naszym ciele na nowo zagościł spokój, a na twarz powrócił uśmiech. 

W leczeniu bólu pleców pomoże wanna z hydromasażem

2019-08-12 11:00:00
W leczeniu bólu pleców pomoże wanna z hydromasażem - 5049.hg[1].jpg

W leczeniu bólu pleców pomoże wanna z hydromasażem

Bole pleców są bardzo uciążliwe i mogą świadczyć o poważnej chorobie. Dyskomfort towarzyszący schylaniu to jeden z wielu objawów reumatoidalnego zapalenia stawów czy też rwy kulszowej. Częste bóle pleców warto skonsultować z lekarzem. Specjaliści na zmniejszenie dolegliwości w wielu przypadkach zalecają masaże. Jak działają zabiegi i w jaki sposób z nich korzystać?

Przesilenie wiosenne – jak z nim walczyć?

2019-06-17 12:00:00
Przesilenie wiosenne – jak z nim walczyć? - sun-tree.jpg

Przesilenie wiosenne – jak z nim walczyć?

 

Mnóstwo osób czeka na wiosnę z utęsknieniem. Jednak kiedy ta nadchodzi, nie zawsze mamy siły się nią cieszyć. Częste zmiany temperatury i ciśnienia silnie oddziałują na nasz organizm. Z tego względu, szczególnie wczesną wiosną, czujemy się ospali, przemęczeni i rozdrażnieni. Mówi się, że tak zwane przesilenie wiosenne dotyczy już co drugiej osoby. Całe szczęście istnieje kilka sposobów, dzięki którym schorzenie nie będzie tak dokuczliwe.

1 2 3 4 5 6