Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Ulepszenia naszych produktów

Na podstawie sugestii jakie otrzymujemy od naszych klientów cały czas ulepszamy nasze produkty.

 

Bierzemy pod uwagę nawet najmniejszy szczegół. Wszystko po to, aby zaoferować Państwu kabiny prysznicowe oraz wanny z hydromasażem najlepszej jakości.

 

W ostatnim czasie w kabinach zostały wzmocnione brodziki. Standardowo stosuje się 2-3 warstwy waty szklanej od spodu wanny - w naszych są 4 takie warstwy. Dzięki temu wanna jest grubsza i bardziej stabilna.

 

Montujemy najnowsze modele komputerów sterujących. Komputery te posiadają dotykowe ekrany LCD. Są intuicyjne w obsłudze posiadają czytelny wyświetlacz.

 

Na szybach rozsuwanych w kabinach prysznicowych stosujemy metalowe, podwójne łożyskowane rolki. Powyższa zmiana doprowadziła to tego, że szyby przesuwają się deliktanie i stabilnie, i najważniejsze że się nie zacinają w trakcie otwierania lub zamykania. Od wewnętrznej strony kabiny szyby stosujemy system tzw. anty-calc, czyli antykamień. W mniejszym stopniu osadza się kamień na szybach.

 

Wszystkie srebrne profile wykonujemy z aluminium. Szyby są ze szkła hartowanego. Nie są plastikowe.

 

Dysze na deszczownicy, słuchawce prysznicowej oraz w systemie hydromasażu, są gumowe. Dzięki temu w razie osadzenia się kamienia, w dosyć prosty i szybki sposób można je przeczyścić.

 

Kabiny posiadają system uszczelnienia - uszczelki na wszystkich szybach, od spodu panela oraz na szybach tylnych. Nie ma problemu z przeciekaniem kabiny.

 

Jesteśmy pewni jakości naszych kabin oraz wanien.

Jeżeli jesteś naszych klientem i chciałbyś zgłosić jakieś uwagi / sugestie związane z produktem, bardzo prosimy o kontakt.

Wszyskie uwagi zostają gruntownie przeanalizowane przez nasz dział projektowy i jeżeli są zasadne i mogą wpłynąć na poprawę jakości to niezwłocznie zostają wprowadzone w proces produkcyjny.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów SPA w salonie wystawienniczym we Wrocławiu.