Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

Kabiny/wanny:

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com


Fotowoltaika:

tel. 570 430 600

biuro@otoEnergia.pl

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Sposoby na walkę z nieestetycznym cellulitem

 

Sposoby na walkę z nieestetycznym cellulitem

 

Cellulit to prawdziwa zmora kobiet. Tak zwana pomarańczowa skórka sprawia, że panie czują się nieatrakcyjnie. Powodów powstawania cellulitu jest wiele. Nieestetyczne zmiany pojawiają się jednak najczęściej na skutek odkładania się tkanki tłuszczowej. Walka z pomarańczową skórką nie jest łatwa. Całe szczęście istnieje kilka trików na to, by ją przyśpieszyć.

 

Hydromasaż

 

Jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się cellulitu jest hydromasaż. Pomarańczowa skórka to nagromadzone komórki tłuszczowe. Intensywne strumienie wody skierowane na odpowiednie partie ciała stymulują proces spalania tłuszczu. Hydromasaż pozwala więc pozbyć się cellulitu bez stosowania diety odchudzającej. Nie każdy ma czas na to, by codziennie chodzić na basen. Całe szczęście, masaż wodny bez problemu można wykonać w domu. W tym celu niezbędna jest jednak kabina prysznicowa z hydromasażem. Dzięki niej wykonanie zabiegu zajmuje dosłownie chwilę i jest niezwykle przyjemne. Kabina prysznicowa z hydromasażem to dobra inwestycja nie tylko dla osób mających cellulit, ale także dla tych, którzy mają kłopoty z krążeniem czy otyłością. Intensywny masaż pobudza przepływ krwi co z kolei przyśpiesza proces odchudzania.

 

Peeling

 

Świetnym dopełnieniem hydromasażu jest peeling. Wcieranie kosmetyków z granulkami w skórę stymuluje krążenie. Zaraz po ich zastosowaniu na ciele widoczne jest zaczerwienienie. Aczkolwiek, jest to efekt pożądany. Intensywne masowanie ciała pobudza proces rozpadu komórek tłuszczowych. Stosowanie peelingu pozwala zniwelować widoczność cellulitu do minimum. Jednakże by osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty trzeba poczekać kilka tygodni. Co ważne, peelingu nie trzeba kupować, gdyż można przygotować go ze składników dostępnych w każdym domu. Do zrobienia domowego kosmetyku wystarczy zmielona kawa, oliwa z oliwek i odrobina miodu.

 

Sauna

 

Wiele osób zastanawia się nad tym jak to możliwe, że cellulit pojawia się nawet u tych kobiet, które są szczupłe. Jak już wspomnieliśmy, przyczyn powstawania pomarańczowej skorki jest wiele. Nadmiar kilogramów to tylko jedna z nich. U szczupłych pań cellulit może być skutkiem zatrzymywania się w organizmie zbyt dużych ilości wody lub toksyn. Dla pań mających kłopoty z wyglądem swojego ciała strzałem w dziesiątkę będzie kabina prysznicowa z sauną. Dzięki niej, w łatwy sposób można pozbyć się toksyn, a co za tym idzie cellulitu.

 

Kremy rozgrzewające

 

Kabina prysznicowa z sauną pozwala rozgrzać ciało, co stymuluje organizm do intensywnej walki z cellulitem. By podtrzymać efekty sauny, po kąpieli warto stosować kremy rozgrzewające. Ich aplikacja zajmuje dosłownie chwilę, a działanie jest długotrwałe. Nałożenie preparatu wieczorem sprawia, że cellulit likwidowany jest nawet podczas snu. Czy można chcieć czegoś więcej?

O wygląd warto dbać na co dzień. Pielęgnacja skóry to klucz to długiej młodości i piękna. By ciało zawsze wyglądało idealnie, warto regularnie je masować. Hydromasaż w połączeniu z odpowiednio dobranymi kosmetykami sprawią, że zawsze będziemy wyglądać fenomenalnie.