Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

tel. 517 534 995
tel. 506 620 180

biuro@hydromasaze.com

 

Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00

Sobota-do ustalenia

 

SPA-SYSTEM

ul.Wilkszyńska 42

54-079 Wrocław

Kabiny Narożnikowe

Kabiny prysznicowe z brodzikiem – praktyczne i wygodne. Kabina prysznicowa i brodzik muszą uzupełniać się i stanowić zgraną całość. Wybór niestety nie jest prosty. Przy wyborze kabiny prysznicowej z brodzikiem należy kierować się przede wszystkim rozmiarami łazienki. A to jeszcze nie wszystko. Przedstawiamy kilka porad, jak wybrać kabinę prysznicową z brodzikiem.

Kabiny prysznicowe z brodzikiem, czym się kierować przy zakupie : Wybierając kabinę prysznicową powinniśmy kierować się podstawowymi wytycznymi funkcjonalnymi. Łazienki, w których zamontowano kabiny prysznicowe wydają się większe. Do niewielkiej łazienki kup kabinę prysznicową narożną, najlepiej z rozsuwanymi drzwiami – zajmie najmniej miejsca. Jeśli kabina prysznicowa będzie często używana, lepiej  wybrać taką z  otwieranymi drzwiami, ponieważ przesuwne są bardziej narażone na uszkodzenia.

Kabina i brodzik, nierozłączna para? Kabiny prysznicowe w większości są tylko parawanem, do którego możemy skompletować brodzik. Tutaj nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić elementy prysznicowe różnych producentów. Należy jednak dokładnie wymierzyć oba elementy i sprawdzić, czy idealnie do siebie pasują. Kabinę prysznicową dopasowujemy do wielkości łazienki i osób, które będą z niej korzystały, a brodzik wybieramy do rozmiaru kabiny. Kabiny prysznicowe naszej produkcji wyposażone są w kilka rynienek odpływowych, dzięki temu woda nie wydostaje się poza rant brodzika a wraca z powrotem. Nie wiesz jaki model kabiny wybrać? Skontaktuj się z nami a z katalogu kilkudziesięciu modeli na pewno uda się nam wybrać najrozsądniejsze rozwiązanie.